نکاتی مهم برای برگزاری هر چه بهتر و جذابتر جشن نامزدی

خدمات مجالس باشکوه و زیبا برای مراسمات عروسی

 رسم ها و آداب خانوادگی :

برای مراسمات نامزدی هر خانواده و طایفه ای رسم و رسوماتی دارد که به آنها توجه می کنند و برای آن ها مهم است. جشن های نامزدی را هر خانواده ای به گونه مشخص برگزار می کند و مانند مراسم عروسی روش و شکل خاصی ندارد. جشن های نامزدی را می توان با برگزاری توسط جمع کوچکی از خانواده و یا حضور دوستان و یا حتی با حضور تعداد زیادی میهمان و بوسیله یک جشن با شکوه انجام داد. تمامی این موارد وابسته به سلیقه های شخصی و رسم و رسوم هر فردی دارد.

سایت تشریفات در مجالس و مراسمات عروسی

نکاتی مهم برای برگزاری هر چه بهتر و جذابتر جشن نامزدی

چه موقع جشن مراسم نامزدی را برگزار کنیم :

این مراسم باید به خانواده و دوستان صمیمی محدود شود اگر عروس و داماد تمایل دارند تا روز رسمی شدن مراسم شان را جشن بگیرند و نباید زیاد عمومی باشد. اما اگر عروس و داماد این تصمیم را دارند که تعداد اقوام و دوستان بیشتری را در مراسم نامزدی خود دعوت کنند این اختیار را دارند که حتی تا سه ماه بعد از نامزدیشان هم جشن و مراسم بگیرند و بدون هیچ استرسی کار های خود را انجام دهند تا همه چیز طبق برنامه پیش رود.

بودجه مراسم نامزدی :

در بیشتر شهرهای کشورمان رسم و رسوم این است که هزینه برگزاری مراسم نامزدی عروس و داماد به عهده پدر عروس خانم باشد که البته با توجه به رسوم و عقاید هر خانوده و مردمی این رسم کمی متغییر هست و باید طرفین برای این امر به تفاهم برسند. البته در بسیاری از خانواده ها نیز هزینه های ماشین عروس و آتیله و آرایشگاه و لباس عروس نیز بر عهده داماد است.

انتخاب مکان جشن و مراسم نامزدی :

برای انتخاب یک مکان خوب و مناسب برای برگزاری مراسم نامزدی مهم تر این است که چه تعداد میهمان دعوت شده دارید. اگر تصمیم شما بر این است که در منزل شخصی خودتان یک مراسم نامزدی برگزار کنید و یک میهمانی خصوصی و خانوادگی داشته باشید محیط و فضای منزل شما باید متناسب با تعداد دعوت شدگان باشد و اگر این فضا کافی نیست باید مکانی را انتخاب کنید که مناسب این کار باشد.

عکس در مراسم نامزدی :

مراسم ازدواج و پیوند بین دو نفر یک اتفاق بیاد ماندنی و فراموش نشدنی می باشد پس شما باید تمام لحظه های شاد این شب رویایی را ثبت کنید. از این رو در انتخاب و کار ا عکاس شب ازدواجتان بسیار مراقب باشید و سعی کنید بر اساس نمونه کار های قبل این عکاس انتخاب خود را انجام دهید.

 

مقالات سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *